Posted by admin on January - 19 - 2018 | Comments Off

Dlaczego ludzie chorują?

Dużo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że ciężko dba się o swoje zdrowie, jeśli najzwyczajniej w swoim DNA mamy tak jakby zapisane problemy z sercem albo ponadprzeciętne ryzyko białaczki. Jednakże naturalnie niesamowicie dużo tak naprawdę zależy od stylu naszego życia. Zatem bardzo często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie funkcjonują. Świetnie to można zauważyć, gdy spojrzymy na Stany Zjednoczone. W owym jakże bardzo dużym państwie są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna ilość “grubasów”, lecz odnajdą się także miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest silny, więc zamieszkuje je o wiele mniejsza liczba osób zmagających się z nadwagą.
- Zdrowa dieta! Naturalnie w żadnym wypadku nie należy popadać w paranoję, odmawiać sobie wszystkich gastronomicznych zachcianek, ale ogólnie nie powinniśmy za bardzo przesadzać z kaloriami. Trzeba zachować umiar w jedzeniu.
- Sporo więcej aktywności fizycznej! Zatem sporo więcej się ruszajmy, ograniczmy używanie auta, uprawiajmy jakieś sporty. Być może basen, tenis bądź bieganie? Świetna wiadomość dla chcących trochę więcej szamać: kiedy człowiek codziennie uprawia sport, może trochę więcej jeść – bez ryzyka utycia.
zobacz także: tutaj

Podobne wpisy:

Comments are closed.